Film Hobit: Neočekávaná cesta online ke shlédnutí

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Ohodnoť tenhle film
film Hobit: Neočekávaná cesta online

Informace o filmu

Film Hobit: Neočekávaná cesta v originále The Hobbit: An Unexpected Journey z roku 2012 natočený v USA / Nový Zéland režíruje Peter Jackson trvá 166 minút. Premiéra v Českých kinech je 13.12.2012 .

Více o filmu:

Recenze a profily filmu Hobit: Neočekávaná cesta na filmových serverech

Geniální Peter Jackson na nás nezapomněl a uhasil žízeň, který vznikl po skončení série Pána Prstenů. Film Hobbit: An Unexpected Journey je o cestě hlavní postavy Bilba Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě, jejímž cílem je znovu si nárokovat ztracené trpasličí království Erebor, o které hobity připravil drak Šmak. Díky čaroději Gandalfovi šedému se Bilbo ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Jejich cesta ích zavede do divočiny, přes tajemné země, kde se to hemží zlobry a skřety, smrtelnými obřími pavouky a kouzelníky. Ačkoli cíl jejich cesty - Osamělá Hora - leží na východě, musí se nejprve dostat z jeskynního systému, kde se Bilbo ztratí a narazí na někoho, kdo mu navždy změní život ... na Gluma. Tady, sám s Glumem, na břehu podzemního jezera, skromný Bilbo Pytlík objeví nejen hloubku pomstychtivosti a odvahy, která překvapí i jeho samotného, ??ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten "miláška", který poskytuje nečekané a užitečné možnosti ... Jednoduchý, zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže ani tušit.

Csfd: Film sleduje cestu hlavní postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě. Cílem cesty je si znovu nárokovat ztracené trpasličí království...

Fdb: Zobrazit více >...

Imdb: Mladší a neochotný Hobit Bilbo Pytlík, vydává na cestu "nečekané" k Osamělé hoře s temperamentní skupinou trpaslíků na vrácení ukradených ...

Titulky k filmu

Titulky k filmu Hobit: Neočekávaná cesta ke stažení jsou dostupné z těchto zdrojů:

Videa k filmu

Všechny dostupné zdroje videí k filmu Hobit: Neočekávaná cesta na populárních video serverech Youtube, Yahoo a Dailymotion.

Další filmy

Králíček Sameťáček aneb Jak hračky ožívají, Hobit: Šmakova dračí poušť, Snížek, bílý kožíšek, Van Helsing, Zneužívaný,

 

Koukej trailer k filmu

YouTube Preview Image

Aktuální pecky

Filmy podle žánru