Film Smallville: Absolute Justice online ke shlédnutí

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Ohodnoť tenhle film
film Smallville: Absolute Justice online

Informace o filmu

Film Smallville: Absolute Justice v originále Smallville: Absolute Justice z roku 2010 natočený v USA režíruje Tom Welling trvá 82 minút.

Více o filmu:

Recenze a profily filmu Smallville: Absolute Justice na filmových serverech

Muž jménem Sylvester Pemberton vyhledá Chloe (Allison Mack) a řekne jí, že ví o jejím týmu superhrdinů a nutně potřebuje její pomoc. Než ale stihne vysvětlit, kdo vlastně je, je napaden a zavražděn Icicle (Wesley drnu). Clarkovo (Tom Welling) a Chloeiny vyšetřování dovede Clarka do bývalé centrály spolku, který se nazývá Justice Society of America (JSA). Zde potkává Nelsona alias doktora Fatem (Brent Staines), cartr Hallema alias Hawkmana (Michael Shanks) a také Courtney alias Stargirl (Britt Irvin). Courtney společně s Hawkmanom a doktorem Fate žádají Clarka, aby jim pomohl chytit vraha, který má na mušce jejich skupinu, ale zdráhají se pokračovat ve svých povinnostech superhrdinů. Clark, John Jones (Phil Morris), Green Arrow (Justin Hartley) a Chloe se spojí, aby pomohli JSA zastavit Ičiči, než zavraždí dalšího člena skupiny. Mezitím Lois (Erica Durance) obdrží zásilku od záhadné agenttúry s názvem Šachmat, kterou vede Amanda Waller (Pam Grier). Tuto speciální dvouhodinovou epizodu, respektive televizní film napsal známý komiksový autor Geoff Johns. První hodinu zrežíroval Glen Winter, druhou představitel hlavního hrdiny, Tom Welling.

Csfd: Muž jménem Sylvester Pemberton vyhledá Chloe (Allison Mack) a řekne jí, že ví o jejím týmu superhrdinů a nutně potřebuje jejich pomoc. Než ale stihne...

Titulky k filmu

Titulky k filmu Smallville: Absolute Justice ke stažení jsou dostupné z těchto zdrojů:

Videa k filmu

Všechny dostupné zdroje videí k filmu Smallville: Absolute Justice na populárních video serverech Youtube, Yahoo a Dailymotion.

Další filmy

Justice: Křížem krážem vesmírem,

 

Koukej trailer k filmu

YouTube Preview Image

Aktuální pecky

Filmy podle žánru