Film One Direction 3D: This is Us online ke shlédnutí

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Ohodnoť tenhle film
film One Direction 3D: This is Us online

Informace o filmu

Film One Direction 3D: This is Us v originále One Direction: This Is Us z roku 2013 natočený v Velká Británie režíruje Morgan Spurlock trvá 92 minút. Premiéra v Českých kinech je 05.09.2013 .

Více o filmu:

Recenze a profily filmu One Direction 3D: This is Us na filmových serverech

One Direction 3D: This is Us je hudební 3D film o momentálně asi nejslavnější chlapecké popové skupině One Direction. Natočil ho Morgan Spurlock, tvůrce kultovního dokumentu Super Size Me. Fanoušky a hlavně fanynky této britské kapely čekají strhující záběry z koncertních pódií i ze zákulisí velkolepých show. Chybět nebude ani komorní pohled do soukromí patice sympatických mladíků. Skupina One Direction v roce 2010 patřila mezi favority britské talentové soutěže X Factor, do níž se mladíci přihlásily individuálně a ž v jejím průběhu vytvořili skupinu. Dnes patří patice Niall, Zayn, Liam, Harry a Louis mezi největší hvězdy mezinárodní hudební scény, prodali přes 30 milionů desek a jejich zatím poslední album "Take Me Home" se umístilo na první příčce hitparád v 37 zemích.

Csfd: Hudební 3D film o momentálně nejslavnější chlapecké popové skupině One Direction natočil Morgan Spurlock, tvůrce kultovního dokumentu Super Size Me. Fanoušky...

Fdb: Zobrazit více >...

Imdb: Podívejte se na Niall, Zayn, Liam, Louis a Harryho raketový vzestup ke slávě, od svých skromných začátků rodného města a soutěží na X-Factor, na dobývání světa, a ...

Titulky k filmu

Titulky k filmu One Direction 3D: This is Us ke stažení jsou dostupné z těchto zdrojů:

Videa k filmu

Všechny dostupné zdroje videí k filmu One Direction 3D: This is Us na populárních video serverech Youtube, Yahoo a Dailymotion.

Další filmy

Night Catches Us, The Year of Getting to Know Us, Domino One, The Son of No One, No One Knows About Persian Cats,

 

Koukej trailer k filmu

YouTube Preview Image

Aktuální pecky

Filmy podle žánru