Film Iron Sky online ke shlédnutí

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Ohodnoť tenhle film
film Iron Sky online

Informace o filmu

Film Iron Sky v originále Iron Sky z roku 2012 natočený v Fínsko/Nemecko/Austrália režíruje Timo Vuorensola trvá 93 minút. Premiéra v Českých kinech je 12.07.2012 .

Více o filmu:

Recenze a profily filmu Iron Sky na filmových serverech

Na konci války udělal důstojník SS Hans Kamler významný objev - antigravitační. Z tajné základny postavené na Antarktidě byly po roce 1945 vypouštěny první nacistické vesmírné lodi. Založili vojenskou základnu Schwarze Sonne na odvrácené straně Měsíce. Na tomto místě vznikla nová říše av klidu se začali přípravy na den, kdy nacisté budou moci zaútočit na Zemi a dotáhnout do konce to, co jejich milovaný vůdce započal. Píše se rok 2018 a na nebi objevují první létající talíře s hákovým křížem - jejich invaze může začít. Pár zajímavostí: Jména nacistických vesmírných lodí - "Rheingold", "Walkure", "Siegfried" a "Götterdämmerung" - pochází z oblíbený Hitlerovy opery od Richarda Wagnera "Prsten Nibelung". Symbol, který si ve filmu zvolila americká prezidentka do své kampaně za znovuzvolení pochází z alba slovinské kapely Laibach "Volk" (která se často inspiruje prvky nacismu a komunismu na svých koncertech a obalech alb).

Csfd: V posledních chvílích druhé světové války se tajný nacistický program vyhnul destrukci a ukryl se na odvrácené straně Měsíce. Během 70 let přísného...

Fdb: Zobrazit více >...

Imdb: Nacisté vytvořit tajnou základnu na Měsíci v roce 1945, kde se schovat a plánují návrat k moci v roce 2018 ....

Titulky k filmu

Titulky k filmu Iron Sky ke stažení jsou dostupné z těchto zdrojů:

Videa k filmu

Všechny dostupné zdroje videí k filmu Iron Sky na populárních video serverech Youtube, Yahoo a Dailymotion.

Další filmy

Lásky jedné plavovlásky, Vrásky z lásky, Iron Man 2, Iron Man, Iron Man 3,

 

Koukej trailer k filmu

YouTube Preview Image

Aktuální pecky

Filmy podle žánru