Film Expendables: Postradatelní 2 online ke shlédnutí

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
Ohodnoť tenhle film
film Expendables: Postradatelní 2 online

Informace o filmu

Film Expendables: Postradatelní 2 v originále The Expendables 2 z roku 2012 natočený v USA režíruje Simon West trvá 103 minút. Premiéra v Českých kinech je 06.09.2012 .

Více o filmu:

Recenze a profily filmu Expendables: Postradatelní 2 na filmových serverech

Mr. Church spojuje tým, aby mu pomohli s jednoduchou odplatou. Po tom, co je však jeden z týmu zabit během služby, jejich úloha se mění na pomstu. Ocitají se proto hluboko v teritoriu nepřátel a společně stojí proti nepředvídatelným hrozbám. Pár zajímavostí: O natočení pokračování začali tvůrci filmu uvažovat již měsíc před premiérou prvního dílu. Jde o první film Arnolda Schwarzeneggera poté, co opustil křeslo kalifornského guvernéra. Železniční most, který byl v Bulharsku postaven přes řeku Osam pro potřeby natáčení, po skončení filmování zůstal na místě a slouží jako součást železniční sítě.

Csfd: Stará známá banda Postradatelných Barney Ross (Sylvester Stallone), Lee Christmas (Jason Statham), Yin Yang (Jet Li), Gunner Jensen (Dolph Lundgren), Toll Road (Randy...

Fdb: Zobrazit více >...

Imdb: Pan Církev se sejde v Expendables, co by mělo být snadné výplatní pásku, ale když je jeden z jejich mužů zavražděn na práci, jejich pátrání po pomstě staví je hluboko do nepřítele ...

Titulky k filmu

Titulky k filmu Expendables: Postradatelní 2 ke stažení jsou dostupné z těchto zdrojů:

Videa k filmu

Všechny dostupné zdroje videí k filmu Expendables: Postradatelní 2 na populárních video serverech Youtube, Yahoo a Dailymotion.

Další filmy

Expendables: Postradatelní,

 

Koukej trailer k filmu

YouTube Preview Image

Aktuální pecky

Filmy podle žánru